Internationaal Dames Kampioenschap

Erelijst van het Internationaal Dames Kampioenschap (Matchplay) 1906-1985.


Jaar Baan Winnaar Runner-up
1906 OranjeM.M. van Brienen (Ned)
1907 DoornscheE. del Court van Krimpen (Ned, 102)Th. del Court van Krimpen (Ned, 107)
C.J. Calkoen van Limmen-Gerlings (Ned, 107)
1908 Th. del Court van Krimpen (Ned)
1909
1910
1911
1912
1913 DoornscheC.J. Calkoen van Limmen-Gerlings (Ned)
1914 C.J. Calkoen van Limmen-Gerlings (Ned)
1915 HaagseC.J. Calkoen van Limmen-Gerlings (Ned)D. Van Tets-Cremer (Ned)
1916 Niet gespeeld
1917 DoornscheD. van Tets (Ned)
1918KennemerD. van Tets (Ned)B. van Tienhoven (Ned)
1919 HaagseF.M. Gunther (Eng)G.P. Küller (Ned)
1920 HilversumF.M. Gunther (Eng)M. v.d. Valk van Brigdamme (Ned)
1921 KennemerM. van Heukelom (Ned)D. van Tets (Ned)
1922 RosendaelTh. van de Wall Bake-Del Court van Krimpen (Ned)D. van Tets (Ned)
1923 DomburgB. van Tienhoven (Ned)Wilkie ()
1924 NoordwijkB. van Tienhoven (Ned)A. van Tienhoven (Ned)
1925 DoornE. Sellschopp (Dui)M. van Heukelom (Ned)
1926 HilversumB. van Tienhoven (Ned)A. van Tienhoven (Ned)
1927 HaagseA. van Tienhoven (Ned)B. van Tienhoven (Ned)
1928 KennemerP. Lobbett (Eng)A.E. Buma-Van Tienhoven (Ned)
1929 Haagse
D. Fowler (Eng)E. Sellschopp (Dui)
1930HaagseA.E. Buma-Van Tienhoven (Ned)
Fester (Bel)
1931NoordwijkA.E. Buma-Van Tienhoven (Ned)
Laurencin (Bel)
1932HilversumA.E. Buma-Van Tienhoven (Ned)
J. Salberg-Feyen (Ned)
1933HaagseA.E. Buma-Van Tienhoven (Ned)
Brindle (Eng)
1934EindhovenF. Low (Sch)Laurencin (Bel)
1935Noordwijk
D. Thomaz de Boissière (Bel)F. Low (Sch)
1936KennemerA.E. Buma-Van Tienhoven (Ned)
D. Thomaz de Boissière (Bel)
1937HilversumS. Stroyan (Eng)J. Salberg-Feyen (Ned)
1938AmsterdamS. Stroyan (Eng)
V. Dorhout Mees-Laman Trip (Ned)
1939De PanS. Stroyan (Eng)
A. Stahl-Wytema (Ned)
1940
1941
1942
1943
1944
1945
1946De PanMrs. A.C. Critchley (Eng)T. Brouwer (Ned)
1947HilversumR. Woodward (USA)A. Stahl-Wytema (Ned)
1948De PanJ. Abbeloos (Bel)E.D. Veltman (Ned)
1949HaagseJ. Abbeloos (Bel)
E.D. Veltman (Ned)
1950De PanJ. Abbeloos (Bel)J. Prion (Bel)
1951De PanJ. Abbeloos (Bel)
S. McCloughry (Eng)
1952KennemerN. van Riemsdijk (Ned)Y. Dudok-van Heel (Ned)
1953*AntwerpenL. de Saint Sauveur (Bel)Houget
1954*LuxembourgL. de Saint Sauveur (Bel)
Y. Dudok-van Heel (Ned)
1955*HaagseL. de Saint Sauveur (Bel)
Y. Dudok-van Heel (Ned)
1956*GentA.E. Schiff
R. Dekkers (Ned)
1957*LuxembourgA.E. SchiffJ. Prion (Bel)
1958*SpaJ. Villers (Bel)J. Prion (Bel)
1959*EindhovenJ. Villers (Bel)
J. Fletcher (Aus)
1960*LuxembourgA.H.E.M. van Riemsdijk (Ned)J. Mortelmans (Bel)
1961*HilversumA.H.E.M. van Riemsdijk (Ned)
A.E. Eschauzier (Ned)
1962*SpaHauzeur (Bel)A.M.A.E. van Lanschot (Ned)
1963*Niet verspeeld
1964*ToxandriaA. Engel-Jacquet (Bel)A.M.A.E. van Lanschot (Ned)
1965*LuxembourgA.M.A.E. van Lanschot (Ned)Bechmann (Fra)
1966EindhovenA.H.E.M. van Riemsdijk (Ned)
A. Janmaat (Ned)
1967Toxandria
G.J. Driehuizen (Ned)A.M.A.E. Mackeson Sandbach-van Lanschot
1968KennemerA. Janmaat (Ned)M. Decrop (Bel)
1969HaagseG.J. DriehuizenL. Whitfield (Zaf)
1970HilversumA. Janmaat (Ned)P. Grosch (Zwi)
1971De PanM. Peterson (Dui)J. de Witt Puyt (Ned)
1972ToxandriaC. le Feuvre (Eng)I. Keunen (Ned)
1973KennemerA. Janmaat (Ned)J. Heyster (Ned)
1974EindhovenA. Janmaat (Ned)I. Keunen (Ned)
1975HaagseM. Swane (Ned)R. Silfverskiöld (Zwe)
1976EindhovenA. Janmaat (Ned)I. Keunen (Ned)
1977EindhovenA. Janmaat (Ned)L. van der Harst (Ned)
1978EindhovenN. Spits (Ned)S. Bartels (Dui)
1979KennemerJ. Heyster (Ned)I. Keunen (Ned)
1980HaagseJ. Heyster (Ned)P. Wrightson (Eng)
1981NoordwijkL. Koopman (Ned)M. Spruyt (Ned)
1982HilversumA. Janmaat (Ned)A. Briggs (Wal)
1983HaagseA. Janmaat (Ned)M. de Boer (Ned)
1984De PanA. Janmaat (Ned)P. Peter (Duit)
1985KennemerB. van Strien (Ned)M. Hageman (Ned)


*Benelux Dames Kampioenschap